reklam

Dijital Ölçme Cihazları

Dijital ölçme cihazları kategorisinde farklı markalara ait, fonksiyonel dijital ölçme cihazları bulabilirsiniz. Isı ve nem ölçer, uzaklık ölçer, termometre, rotasyon lazeri, eğilim ölçer, hizalama lazeri, tripod ayak gibi her yapı işinde ihtiyaç duyulan dijital ölçme cihazlarını ürün detaylarını inceleyerek ve karşılaştırma yaparak sitemizden satın alabilirsiniz.

Oda sıcaklığının ve bağıl nemin ölçülmesi için ortam havasına hızlı uyum sağlayan sensörlü ve LED ekranlı ısı ve nem ölçer cihazı ile hassas bir şekilde nem ve ısı ölçülebilir. Bu sayede yapıda ciddi bir rutubet sorunu olup olmadığı ve ısınma sorunu yaşanıp yaşanmadığı çok kolay bir şekilde anlaşılabilir. Bunun yanında yapı duvarlarında yabancı malzemeleri ve uygulama hatalarını tespit eden duvar tarama cihazı ile demir içeren ve içermeyen metaller, ahşap alt konstrüksiyonlar ve iletken kablolar kolayca algılanabilir.

Sitemizden kaliteli markalara ait ısı nem algılama cihazı ve duvar tarama cihazlarını bulabilirsiniz.

Özellikle simetrinin önemli olduğu fayans döşeme işlerinde, tripod üzerine yerleştirilebilen lazer işaretleme cihazları büyük kolaylık sağlıyor. Tüm iç mekan uygulamaları için kompakt ve çok yönlü çizgi lazeri yapabilen cihazlar ile kusursuz işçilikler ortaya çıkıyor. Sitemizden uygun fiyatlı lazer hizalama cihazları bulabilirsiniz.

Ev işçiliklerinde pratik bir kullanım olanağı sunan çapraz çizgi lazerleri ile duvar kağıdı, fayans döşeme işlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Daha fazla dijital ölçme cihazı ve lazer metre seçeneği için alt kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Tüm dijital ölçme cihazları ve ölçme cihazı aksesuarları kategorisini inceleyebilirsiniz.

1 den 2 e 2 (1 sayfa) ürün gösteriliyor